Dołącz do naszego zespołu

portfolio_skup

Rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie
razem z V4L!

Jeżeli jesteś zainteresowany/na:

  • pracą
  • stażem
  • praktyką

prześlij nam swoje CV wraz z kompletem dokumentów na nasz adres mailowy: praca@v4l.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

Inwestujemy naszą wiedzę w ludzi młodych i ambitnych. Chętnie przekazujemy im naszą wiedzę oraz doświadczenie.

Zamówienia

W celu zamówienia usługi logistycznej lub wyceny prosimy o kontakt:

v4l@v4l.pl

Naczelna zasada marketingu głosi, że celem działania każdego przedsiębiorstwa jest obopólne zadowolenie – innymi słowy: zadowolony Klient równa się zadowolony sprzedawca.
Z powyższego wynika, że usługi logistyczne to jeden z kluczowych elementów sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa. Fachowa logistyka pomaga obniżać koszty i budować zaufanie odbiorców do Państwa marki. Sprawnie działający system logistyczny dba o brak opóźnień w dostawie towaru do odbiorcy i brak przerw w zaopatrzeniu ciągłym. Niweluje także nadmierne obciążenie magazynów.

V4L

Nasza oferta obejmuje usługi logistyczne – nadzór nad logistyką zaopatrzenia i dystrybucji, a więc między innymi nad magazynowaniem, wewnętrzną dystrybucją towarem i całym łańcuchem dostaw do Państwa przedsiębiorstwa. Korzyści ze współpracy z nami to przede wszystkim ergonomiczność, zmniejszenie operacji administracyjnych, pewność dostaw. Gwarancją naszej skuteczności jest nasze doświadczenie.

V4L

Aby zajmować w przyszłości na globalnym rynku pozycję konkurencyjną, rozwój jest koniecznością. Rozwijamy się zarówno poprzez innowacyjne produkty na stale zmieniającym się rynku, jak również przez oferowanie naszych produktów i usług na nowych rynkach o międzynarodowym zasięgu.

V4L

Tworzymy spółkę spełniającą najwyższe standardy. Poprzez stałe ulepszenia dążymy do bezbłędnej organizacji. Najwyżej stawiamy sobie wymagania Klientów dotyczące jakości oferowanych przez nas usług.

V4L

Stawiamy sobie za cel bycie jednym z liderów na rynku logistycznym. Nasza pozycja na rynku rośnie poprzez innowacyjne produkty i konkurencyjne rozwiązania umożliwiające optymalizowanie kosztów, które stanowią podstawę długotrwałej zyskowności.

V4L

Wszystkie nasze działania nastawione są na zadowolenie naszych Klientów: innowacyjne myślenie i handel, szybka i niezawodna reakcja oraz przyjazna gotowość do obsługi służą do zaspokojenia wymagań naszych Klientów.

V4L

„Już dziś myślimy o jutrze”
Innowacyjne myślenie traktujemy jako podstawową zdolność we wszystkich działaniach. Na pierwszym planie stawiamy kreowanie korzyści płynących dla Klienta poprzez oferowanie naszych innowacyjnych rozwiązań i usług.

V4L

Poprzez wymóg „Joining Together!” szczególny nacisk kładziemy na ludzi, którzy wpływają na nasz obecny i przyszły sukces. Jesteśmy spółką patrzącą w przyszłość, myślimy o długookresowym zysku dla Klientów, współpracowników oraz spółki. Dążymy do odpowiedniej rentowności kapitału i obrotu, tak aby cel ten przy zmiennych warunkach rynkowych osiągać stale na nowo.

V4L