V4L Białystok

Szukasz zaufanej firmy spedycyjnej? Obsługujemy wiele firm na terenie całego kraju, w tym również w Białymstoku.

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Profesjonalne rozwiązania logistyczne

Z nami zorganizujesz zoptymalizowany transport

Transport na terenie Polski
Transport na terenie Europy
Specjalistyczne Ładunki ADR
Kompleksowa obsługa logistyczna
Pomoc wykwalifikowanych spedytorów
Kontakt z obsługą klienta

Firma V4L od 15 lat z powodzeniem zajmuje się kompleksową organizacją transportu. Szukasz zaufanej firmy transportowej z Białegostoku? Nie zwlekaj zapoznaj się z naszą ofertą. Współpracujemy z ponad 3700 przewoźnikami w całej Europie. Doświadczenie naszych pracowników pozwala na analizę i wybór jak najbardziej optymalnego rozwiązania. To specjaliści, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Profesjonalne podejście do klienta i terminowość to rzeczy, na które kładziemy największy nacisk. Przez cały czas trwania zlecenia nasi klienci mają bardzo dobry kontakt ze spedytorem, dzięki czemu zawsze wiedzą gdzie i kiedy jest ich ładunek.

spedycja Białystok

Inna firma odmówiła Ci zlecenia? Napisz do nas. Specjalizujemy się w sprawach, które są na pierwszy rzut oka niewykonalne. Zajmujemy się przewozem ładunków ponad gabarytowych, niebezpiecznych oraz chłodniczych. Najpierw nasz pracownik przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad. Następnie przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie. Później nie pozostaje nic innego jak wysłanie zlecenia do jednego z naszych przewoźników. Finalnie nasz pracownik jest w stałym kontakcie z Tobą oraz naszym kierowcom. Dzięki temu nie musisz się stresować, czy ładunek dotrze na czas.

V4L to profesjonalizm w każdym calu. Obsłużyliśmy już ponad 30 tysięcy zleceń. Każde z nich było dla nas tak samo ważne i wyjątkowe. Do każdego zlecenia przykładamy się na 101 procent, tak aby nasi wyjątkowi klienci byli zawsze zadowoleni z naszej współpracy. Oferujemy najwyższy poziom standardu obsługi. Dlatego stale pracujemy nad rozwojem i szkoleniem naszych pracowników. Zawsze chcemy być o krok do przodu i wprowadzamy coraz to nowsze technologie. Dzięki temu wielu klientów do nas wraca, z niektórymi współpracujemy już dobre parę lat. Tworzymy pewnego rodzaju rodzinę spedycyjną, która pomaga sobie nawzajem w różnych sytuacjach. Zaufany partner w transporcie? Tylko V4L.

transport Białystok

Białystok to miasto, które może pochwalić się największym węzłem komunikacyjnym w północno-wschodniej Polsce. Przebiega tu międzynarodowa trasa europejska, którą przejedziemy z Helsinek przez Konowo do Warszawy, a następnie do Pragi. Liczne drogi krajowe i wojewódzkie pozwalają na szybkie przetransportowanie ładunku. Co sprawia, że Białystok jest idealnym miejscem na otwarcie hali produkcyjnej, czy innej inwestycji. Pozwól, że transportem zajmą się profesjonaliści w tym temacie, a Ty dzięki temu znajdziesz czas na rozwój swojego biznesu.

Naszym wyjątkowym klientom z Białegostoku oferujemy:

Spedycja Białystok

Nasi spedytorzy to doświadczony zespół, który na bieżąco jeździ na szkolenia i sympozja dotyczące transportu. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, dlatego nie mamy gotowych ofert! Wszystkie przygotowujemy zupełnie indywidualnie, co pozwala na maksymalną optymalizację kosztów. Pozwól, że nasi specjaliści zaproponują coś dla Ciebie! Napisz teraz, a wycenimy transport Twojego ładunku zupełnie za darmo.

Transport Białystok

Oferujemy transport ładunków z Białegostoku i całego województwa podlaskiego. Trudne ładunki to nasza specjalność. Transport samochodów, maszyn, czy produktów sypkich może okazać się dużym problemem. Ponadgabarytowe towary, czy ładunki bardzo małe, które trzeba połączyć w jeden transport – dla nas to pestka! Napisz do nas, a nasi pracownicy zaproponują ofertę, która będzie przygotowana specjalnie pod Ciebie. Najpierw przeanalizują Twoje potrzeby, a następnie wycenią cały proces.

Transport międzynarodowy z Białegostoku

Prawie cztery tysiące przewoźników w każdym zakątku Europy, ponad 30 tysięcy wykonanych zleceń – to firma V4L. Nasza 15 letnie doświadczenie pozwala na przygotowanie dla Ciebie najlepszych ofert transportu na terenie całej Europy. Nasi profesjonalni spedytorzy wypełnią za Ciebie wszystkie formalności, bez różnicy w jakim języku będą. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i nie pozwalamy sobie w pracy na jakiekolwiek niespodzianki.

Transport chłodniczy Białystok

Transport produktów spożywczych, artykułów medycznych, czy kwiatów wymaga specjalnej uwagi ze względu na potrzebę określonej temperatury wewnątrz pojazdu. Nasza firma stale kontroluje i bada ich stan, tak, aby spełniały nawet najbardziej restrykcyjne wymogi. Świeżość produktów jest uzależniona od tego, czy cały transport będzie poprawie rozplanowany. Nasi doświadczeni pracownicy zawsze biorą pod uwagę każdy możliwy scenariusz i starają się znaleźć rozwiązania, które zapobiegną ewentualnym problemom.

Transport specjalistyczny i ADR Białystok

Przewóz materiałów niebezpiecznych wymaga nie tylko formalności, ale i specjalistycznych uprawnień przewoźnika. Nasza firma na bieżąco kontroluje swoich przewoźników. Przed podjęciem współpracy przechodzą specjalną szczegółową weryfikację. Dlatego możemy zagwarantować naszym klientom bezpieczeństwo i szybką realizację zlecenia. W naszym zespole pracują specjaliści od przewozów ADR i od lat organizują transporty z satysfakcjonującym rezultatem. Przekonaj się sam i napisz do nas po ekspresową wycenę.

Logistyka Białystok

Nasi pracownicy do każdego klienta podchodzą indywidualnie. To pozwala na precyzyjne określenie potrzeb danego zlecenia. Każde zlecenie jest inne i wymaga innych rozwiązań. Dlatego od razu zajmuje się Tobą tzw. opiekun transportu. On wysłucha Twoich oczekiwań, następnie przygotuje ofertę, po wybraniu najlepszej opcji, zleci przewoźnikowi odbiór ładunku w dowolnym miejscu w Białymstoku i przewóz do wybranego miejsca docelowego w Polsce lub w Europie. Opiekuj pozostaje z Tobą w stałym kontakcie, dzięki temu wiesz gdzie w danej chwili jest Twój ładunek.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz jakieś pytania? Napisz do nas, ekspresowo wycenimy Twoje zlecenie.
 v4l@v4l.pl
tel. +48 91 433 46 41

Sprawdź również

Venture for Logistics

Profesjonalne rozwiązania w branży TSL.
Fachowa i szybka obsługa.
Szybka wycena

Kontakt