Dla przewoźników

Zostań przewoźnikiem współpracującym z V4L

Dołącz do nas

Zostań przewoźnikiem współpracującym z V4L

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku. Dbamy o najlepsze relacje z klientami oraz współpracownikami. Zawsze liczymy na długofalową współpracę, oferując 100 % zaangażowania, uczciwe stawki oraz warunki rozliczeń i świetny kontakt. Dołącz do nas i sprawdź, jak sprawnie może przebiegać komunikacja podczas realizacji procesu transportowego.

Długoterminowa współpraca z zaufanym partnerem

Dzięki wieloletnim doświadczeniom na rynku TSL, dobieramy dla naszych partnerów wyłącznie optymalne zlecenia przewozowe.

 

Korzystne i bezpieczne rozliczenia

Współpracując z nami masz pewność, że wynagrodzenie otrzymasz na czas. Dbamy o naszych przewoźników, zawsze wywiązując się z umów.

Korzystne stawki przewozowe

Posiadamy rozległe portfolio stałych Klientów, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne na rynku stawki przewozowe.

Relacje oparte na zaufaniu

Jeżeli Państwa firma poszukuje niezawodnego partnera logistycznego w organizowaniu transportu na trasach krajowych oraz międzynarodowych, V4L to właściwy wybór! Filozofię naszego działania opieramy na długofalowej relacji tworzonej pomiędzy naszą firmą a przewoźnikiem. Powyższy model współpracy pozwala nam na optymalizowanie kosztów przewozu, a co za tym idzie, na zwiększenie długotrwałej rentowność usług.

Wzajemne zaufanie to jedna z podstawowych wartości w budowaniu trwałej relacji pomiędzy podmiotami gospodarczymi, na którą stawiamy szczególny nacisk. Przewoźnikom decydującym się na współpracę z naszą firmą gwarantujemy przede wszystkim przejrzyste zasady kooperacji oraz profesjonalizm.

W celu nawiązania współpracy z naszą firmą, zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z działem transportu.

Kontakt

Masz pytania?

Nasi eksperci są gotowi do pomocy.
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy
najlepsze rozwiązanie.

Kontakt