Logistyka Poznań

Zoptymalizowany proces logistyczny? Tylko z V4L Poznań! Sprawdź naszą ofertę i zaufaj liderom w branży.

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Firma logistyczna Poznań

15 lat na rynku oferujemy naszym klientom innowacyjne i wydajne usługi logistyczne, spedycyjne oraz transportowe. Tworzy nas zespół doświadczonych logistyków i spedytorów, którzy mają nieszablonowe podejście do klienta i potrafią maksymalnie zoptymalizować proces transportu. Zajmujemy się logistyką na terenie Poznania i okolic, ale również w całej Polsce oraz Europie.

 

 

Logistyka Poznań
Logistyka międzynarodowa
Ponad 3,5 tys. przewoźników

Profesjonalne usługi logistyczne na terenie Poznania i Europy

Szukasz profesjonalnej firmy logistycznej w Poznaniu? V4L to firma logistyczna, która rzetelnie zarządza łańcuchem dostaw, co pozwala na maksymalne zoptymalizowanie kosztów i sprawny transport ładunku z Poznania i okolic. Naszych klientów otaczamy specjalną opieką, na którą składa się nie tylko planowanie, ale również kontrola i sprawna realizacja zlecenia. Logistycy, którzy pracują w V4L to ludzie o nieszablonowym podejściu do pracy. Każde zlecenie jest dla nich nowym wyzwaniem, a jego sprawna realizacja gwarancją satysfakcji. Dla nas nie ma większej przyjemności niż zadowolenie naszych klientów oraz fakt, że wracają do nas z nowymi wyzwaniami.

Jak wygląda logistyka w V4L Poznań?

W momencie kiedy wysyłasz do nas swoje zapytanie, uruchamiamy nasz wewnętrzny system doboru odpowiedniego logistyka, który specjalizuje się w wybranym przez Ciebie transporcie. Oferujemy obsługę transportów krajowych, międzynarodowych, a także niebezpiecznych ładunków ADR oraz specjalistycznych przewozów chłodniczych. Każdy z tych filarów oparty jest na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy oraz profesjonalizmie naszych logistyków. Organizacja transportu dla ładunków wymagających specjalnej uwagi to dla nas wyjątkowa chwila, aby pokazać Ci jak powinny wyglądać usługi wszystkich firm logistycznych, spedycyjnych i transportowych. Nasi klienci są zawsze szczegółowo poinformowani o każdym etapie przewozu ładunku.

Spedycja Gdańsk

Plan trasy przed akceptacją zlecenia

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia przedstawiamy Ci cały plan transportu. Kiedy już zaakceptujesz nasz plan, wysyłamy do Ciebie potwierdzenie i zlecamy transport jednemu z przewoźników. Podczas obsługi Twojego zlecenia- jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy z wypełnieniem wszystkich wymaganych dokumentów, przetłumaczymy istotne przepisy i będziemy monitorować cały proces transportu. Jeszcze się zastanawiasz? Pokażemy Ci 7 kroków do satysfakcjonującej obsługi Twojego zlecenia:

Krok 1– Napisz do nas, odezwij się, jeżeli nie masz czasu, żeby szczegółowo opisać czego potrzebujesz, zostaw tylko swój numer, a nasz pracownik z pewnością do Ciebie oddzwoni.

Krok 2– Cechujemy się ekspresową odpowiedzią na każde zapytanie naszych wyjątkowych klientów. Podczas umówionej rozmowy logistyk określa Twoje potrzeby i wycenia cały proces.

Krok 3– Jeśli zaakceptujesz jedno z rozwiązań, rozpoczynamy procedurę realizacji zlecenia.

Krok 4– Zoptymalizowane rozwiązania i sprytne wyjścia z różnych sytuacji to nasze drugie imię. Jeśli myślisz, że transport ładunku, będzie drogi i nieopłacalny, napisz do nas, wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Krok 5– Logistyk dobiera odpowiedniego przewoźnika spośród 4 tysięcy współpracujących z nami podwykonawców i wysyła mu zlecenie.

Krok 6– Cały czas możesz dowiedzieć się gdzie jest Twój ładunek i czy wszystko idzie zgodnie z planem. Dzięki naszemu sprawnemu systemowi informacji, nic Ci nie umknie.

Krok 7– Ładunek dociera do docelowego miejsca w wyznaczonym czasie. Bardzo istotna jest dla nas terminowość i punktualność. Dlatego nie pozwalamy sobie na żadne opóźnienia! Dzięki naszym doświadczonym logistykom możemy pochwalić się wieloma sfinalizowanymi zleceniami, które na pozór wydawały się być awykonalne.

Zaufaj V4L Poznań i przekonaj się, że to fachowa firma logistyczna! Obsługujemy z powodzeniem wiele firm z Poznania oraz okolic. Chcesz dołączyć do grona naszych wyjątkowych i usatysfakcjonowanych klientów? Nie zwlekaj i dowiedz się już teraz, co możemy Ci zaproponować!

Sprawdź również

V4L Szczecin

Profesjonalne rozwiązania w branży TSL.
Fachowa i szybka obsługa.
Ekspresowa wycena.

Kontakt