V4L Gdynia

Zaufaj doświadczonym profesjonalistom. Od 15 lat na rynku, wiemy jakie rozwiązania są najlepsze dla Twojej firmy z Gdyni.

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Profesjonalna obsługa i gwarancja terminowości

Z nami zorganizujesz wydajne procesy logistyczne oraz spedycyjne w swojej firmie.

Stały kontakt z klientem
Optymalizacja procesów logistycznych
Wykwalifikowani spedytorzy
Transport na terenie naszego kraju
Transport na terenie całej Europy
Transport specjalistycznych ładunków ADR

Potrzebujesz transportu ładunku z Gdyni i nie wiesz jak się za to zabrać? Zostaw to specjalistom. Od 15 lat współpracujemy z prawie 4 tysiącami przewoźników, w każdym zakątku Europy. Nasi spedytorzy to profesjonaliści oraz ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najwyższy standard obsługi. Lubimy wyzwania i ciężkie przypadki. To dla nas podwójna satysfakcja, kiedy znajdziemy optymalne rozwiązanie dla ładunku, którego nikt nie chciał się podjąć.

Naszą dewizą jest terminowość i fachowość! Zawsze dotrzymujemy ustalonego planu, a wszelkie niejasności uzgadniamy na bieżąco. Od samego początku ustalamy wszystkie szczegóły z profesjonalnym spedytorem. Następnie nasz “opiekun transportu” przygotowuje ofertę, która będzie dopasowana do Twoich wymagań. Na końcu pozostajesz w stałym kontakcie ze spedytorem, który poinformuje Cię o tym gdzie i kiedy jest Twój ładunek. Obsłużyliśmy już ponad 30 tys zleceń, do każdego przykładamy się tak samo. Staramy się stale rozwijać i szkolić, tak aby być na bieżąco z wprowadzanymi przepisami. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania.

Jesteśmy firmą, która szanuje czas swoich klientów. Wiemy jak ciężko pogodzić prowadzenie biznesu z logistyką transportu. Największe firmy mają swoje działy logistyczne i floty aut. Nasi klienci oszczędzają na czasie oraz eksploatacji. Dzięki powierzeniu nam wszelkich spraw logistycznych, będziesz mógł zająć się rozwojem Twojej firmy w innym sektorze, nie martwiąc się o sprawy związane z transportem. Kluczem do sukcesu są nasi niezastąpieni pracownicy, którzy ciągle rozwijają swoje umiejętności licznymi kursami. Nasza kadra jest wykwalifikowana w każdym sektorze transportu. To pozwala na dobór jak najlepszych rozwiązań. Przewozy ponad gabarytowe, chłodnicze, czy niebezpieczne ADR często wymagają dodatkowych uprawnień oraz dokumentów. Z nami o nic nie musisz się martwić. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności i sprawimy, że transport dotrze na swoje miejsce. Nie zwlekaj napisz do nas, a zrobimy wycenę zlecenia.

W Gdyni przebiegają się dwie drogi wojewódzkie i trzy krajowe. To znakomity punkt “wylotowy” ze względu na dostępność przeprawy promowej. Z Gdyni mamy możliwość w łatwy sposób dostać się do krajów znajdujących się na Półwyspie Skandynawskim. Masz firmę w Gdyni? A może tu planujesz założyć swoją firmę? Zaufaj doświadczonej firmie spedycyjnej i zaoszczędź na czasie.

Naszym wyjątkowym klientom z Gdyni oferujemy:

Spedycja Gdynia

Nasza firma V4L świadczy usługi spedycyjne dla wielu firm z Gdyni i województwa pomorskiego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się jak najbardziej zoptymalizować koszty oraz czas transportu. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, pokażemy Ci przykładową trasę oraz doradzimy jakim środkiem transportu najlepiej będzie wysłać swój ładunek. Służymy pomocą również po przyjęciu zlecenia, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi wyjątkowymi klientami. Jesteś ciekaw ile kosztuje transport ładunku z Gdyni do wybranego miejsca w Polsce i Europie? Napisz do nas!

Transport Gdynia

Oferujemy transport towarów z Gdyni i całego województwa pomorskiego. Zajmujemy się transportem na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w trudnych zadaniach, które wymagają kompleksowej obsługi. Zorganizujemy transport materiałów sypkich, czy ładunków ponadgabarytowych, który jest często problematyczny i dla niektórych niewykonalny. Nasi doświadczeni pracownicy nie raz zaskoczyli klientów swoimi innowacyjnymi i kreatywnymi rozwiązaniami.

Transport międzynarodowy z Gdyni

V4L to firma, która zajmie się również zaplanowaniem transportu międzynarodowego. Masz firmę w Gdyni i musisz przesłać ładunek do Włoch, Niemiec, Hiszpanii, czy do dowolnego kraju w Europie? Zaufaj doświadczonym profesjonalistom, którzy pomogą Ci wybrać najbardziej optymalną opcję, ale i załatwią za Ciebie wszelkie formalności, w każdym języku. Nie zwlekaj, napisz już dziś po specjalną wycenę dla Twojego zlecenia!

Transport chłodniczy Gdynia

Owoce, warzywa, leki, czy produkty pochodzenia zwierzęcego mogą przysporzyć nam wiele problemów. Poczynając od temperatury wewnątrz pojazdu, przez trudności związane ze świeżością produktów, po dowóz ładunku bez żadnych opóźnień. Dla nas nic nie jest problemem, obsłużyliśmy ponad 30 tysięcy wyjątkowych zleceń, Twoje może być kolejne. Zaufaj specjalistom w tym fachu, którzy doskonale wiedzą czego potrzebuje transport chłodniczy. Jesteś z Gdyni i okolic? Napisz do nas i zapytaj o ofertę.

Transport specjalistyczny i ADR Gdynia

Ładunki niebezpieczne i specjalistyczne to dosyć ciężki temat dla niedoświadczonych spedytorów. Dlatego w naszej firmie, dział specjalistyczny zajmuje się tego typu transportami. Na bieżąco przechodzą liczne szkolenia dotyczące ładunków wybuchowych, czy niebezpiecznych dla środowiska. Dzięki temu możemy zaoferować Ci najlepsze rozwiązania, które będą bezpieczne dla przewoźnika i całego otoczenia. Transport specjalistyczny to szereg dokumentów do wypełnienia, w czym oczywiście pomagamy, a nawet możemy zrobić to za Ciebie.

Logistyka Gdynia

Nasi pracownicy już od pierwszego kontaktu uważnie i szczegółowo ustalają, czego dany klient potrzebuje. Na tej podstawie kreują ofertę, która jest idealnie dopasowana do transportu danego ładunku. Wiemy jak ważne jest dobre zaplanowanie transportu, które potem zaowocuje szybką i bezproblemową realizacją zlecenia. Jakaś firma odmówiła Ci zlecenia? Nie wiesz jak przesłać ładunek z Gdyni? Napisz do nas z wielką chęcią Ci pomożemy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz jakieś pytania? Napisz do nas, ekspresowo wycenimy Twoje zlecenie.
 v4l@v4l.pl
tel. +48 91 433 46 41

Sprawdź również: Firma Spedycyjna Gdynia – Oferta V4L.

Sprawdź również

Venture for Logistics

Profesjonalne rozwiązania w branży TSL.
Fachowa i szybka obsługa.
Szybka wycena

Kontakt