Kontakt

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu

Dane kontaktowe

Lokalizacja biura

V4L Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Nowy Rynek 6/3
70-533 Szczecin
NIP: 851-31-62-545

Kontakt

Tel/fax: +48 91 433 46 41
E-mail: v4l@v4l.pl
TimoCom ID: 237106

Dział rozwoju

Piotr Kyszka
Regionalny Specjalista Ds. Rozwoju
Tel: +48 607 900 578
E-mail: p.kyszka@v4l.pl
Trans-ID: 485429-24

Dział Spedycji

spedycja@v4l.pl

Natalia Kasprzak

Kierownik Spedycji
phone: +48 607 900 574
mail: n.kasprzak@v4l.pl
Trans-ID: 485429-6

Ewelina Ekalt

Spedytor krajowy i międzynarodowy
phone: +48 607 900 576
mail: e.ekalt@v4l.pl
Trans-ID: 485429-11

Marta Świątek

Spedytor krajowy i międzynarodowy
phone: +48 607 900 572
mail: m.swiatek@v4l.pl
Trans-ID: 485429-21

Dział Transportu

transport@v4l.pl

Katarzyna Korzeniowska

Logistyk / Spedytor krajowy
phone: +48 607 900 577
mail: k.korzeniowska@v4l.pl
Trans-ID: 485429-16

Patrycja Olszyna

Logistyk / Spedytor krajowy i międzynarodowy
phone: +48 607 900 580
mail: p.olszyna@v4l.pl
Trans-ID: 485429-17

Damian Sokołowski

Logistyk / Spedytor międzynarodowy
phone: +48 607 900 570
mail: d.sokolowski@v4l.pl
Trans-ID: 485429-29

Zarząd

Grzegorz Bury

Prezes Zarządu
mail: g.bury@v4l.pl

Napisz do nas