Międzynarodowe usługi logistyczne

V4L to 15 lat doświadczenia w branży TSL. Oferujemy międzynarodowe usługi logistyczne na terenie całej Unii Europejskiej. Zajmiemy się organizacją nawet najbardziej skomplikowanych logistycznie transportów.

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Międzynarodowe usługi logistyczne

V4L to firma, która profesjonalnie zajmie się transportem Państwa ładunku. Współpracujemy z tysiącami przewoźników na terenie całej Europy. Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja, Szwecja- jeździmy w wielu kierunkach. Zawsze zwracamy szczególną uwagę na jakość i rodzaj sprzętu, na jakim pracują nasi przewoźnicy. Aby zagwarantować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Terminowość
Nowoczesna flota
Transport Międzynarodowy

Zawsze dopasowujemy się do klienta

To Państwo są dla nas najważniejsi- Państwa satysfakcja jest dla nas sukcesem. Jesteśmy firmą, która dopasowuje swoją ofertę do klienta. Jesteśmy elastyczni i rzetelni. 15 lat doświadczenia w branży TSL wiele nas nauczyło. Dlatego wiemy, że nie ma dwóch identycznych zleceń. Każde zlecenie jest wyjątkowe i do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz pasją.

Profesjonalna kadra

Nasi profesjonalni logistycy poprowadzą Państwa przez cały proces realizacji zlecenia. Począwszy od wybrania i dostosowania najlepszej opcji. Skończywszy na stworzeniu strategii łańcucha dostaw. Cały czas jesteśmy w kontakcie z naszymi przewoźnikami i na bieżąco informujemy Państwa o realizowanych etapach procesu transportu.

Załatwimy wszelkie formalności!

W transporcie międzynarodowym ważne jest, aby wszelkie przewożone ładunki były legalnie zarejestrowane. Dlatego będziemy potrzebowali zlecenia listu przewozowego. Kiedy wysyłamy nasz ładunek za granicę, musi być on zgodny z przepisami danego kraju, w przeciwnym razie może zostać cofnięty do nadawcy.

 

Terminowość

Zawsze realizujemy nasze zlecenia na czas i przykładamy dużo uwagi do sprawnej obsługi klienta. Podczas zlecenia pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie, aby zapewnić gwarancję informacji. Nasi klienci wiedzą co w danej chwili dzieje się z ich ładunkiem i bardzo to sobie chwalą.

Wyspecjalizowana flota

Podczas 15 lat działalności znaleźliśmy wielu rzetelnych i fachowych współpracowników, którzy profesjonalnie realizują tysiące zleceń. Pojazdy są na bieżąco poddawane przeglądom technicznym, tak aby zawsze były sprawne i bezpiecznie dowoziły ładunki do celu.

Międzynarodowe Usługi Logistyczne

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi logistyczne obejmujące:

Transport chłodniczy przewóz produktów, które wymagają stałej temperatury poniżej 0 stopni. Mrożonki, mięso, leki, kwiaty, ryby, owoce morza oraz odpady. W transporcie chłodniczym najważniejszy jest sprawny sprzęt i punktualność dostaw.

Transport ADR transport niebezpiecznych ładunków, ładunki nie mogą mieć kontaktu z czynnikami zewnętrznymi. Może to grozić wybuchem, bądź zakażeniem ekologicznym.

Transport ładunków ponadnormatywnych, ponadgabarytowych- wymaga szczególnej wiedzy i umiejętności logistycznych, każdy kilometr trasy musi być zaplanowany

Transport towarów kat.III odpady, nawozy. Ważne jest, aby ładunek był zgodny z europejskim prawem. Wymagane pozwolenia i specjalne uprawnienia.

V4L fachowa firma

Nie boimy się wyzwań i trudnych zleceń, poważnie podchodzimy do naszej pracy i staramy się, aby stale się rozwijać i szukać nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Sprawdź również

Nasi eksperci są gotowi do pomocy.
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy
najlepsze rozwiązanie.

Kontakt