Międzynarodowy transport chłodniczy

V4L to firma, która działa na rynku już od 15 lat. Obsłużyliśmy już prawie 30 tysięcy wyjątkowych zleceń. Transport chłodniczy wymaga dużego doświadczenia i zaawansowanej obsługi rzetelnych spedytorów. My możemy to Państwu zaoferować. 

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

 

Międzynarodowy transport chłodniczy

Transport chłodniczy to jeden z najbardziej skomplikowanych procesów w branży TSL. To przewóz wszystkich produktów, które potrzebują stałej temperatury. Zaufaj liderom na rynku i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

 

Usługi logistyczne
Załatwienie formalności
Nowoczesne chłodnie

Usługi logistyczne

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi logistyczne i transportowe ładunków, które potrzebują stałej temperatury poniżej zera. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Unii Europejskiej.

logistyka_międzynarodowa

Obsługa na najwyższym poziomie

Przez lata na rynku transportowym wypracowaliśmy sobie system pracy, który idealnie sprawdza się nawet w najcięższych przypadkach. Współpracujemy z tysiącami przewoźników w całej Europie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu obsługę na najwyższym poziome.

Formalności

Masz problem z wypełnieniem dokumentów? Nasi pracownicy biegle posługują się językiem angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. To profesjonaliści i specjaliści w branży TSL. Z pewnością znajdą najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy. Są oni na bieżąco z najnowszymi wymaganiami legislacyjnymi państw UE.

Wyspecjalizowana flota

Przewoźnicy współpracujący z naszą firmą posiadają specjalistyczne pojazdy, które są przystosowane do przewożenia produktów wymagających odpowiedniej temperatury.

Terminowość

Czas dostawy jest szczególnie ważny jeśli chodzi o produkty spożywcze. Tak naprawdę każda minuta się liczy. Dlatego kontrolujemy i pilnujemy punktualności naszych przewoźników.

Jakie produkty powinny być transportowane w kontrolowanej temperaturze?

Nasi przewoźnicy stale monitorują temperaturę w jakiej transportowany jest ładunek. Pracują na najwyższej jakości sprzęcie, który może zagwarantować bezpieczny transport do punktu docelowego.

Trucker Adjusting Temperature in the Refrigerated Semitrailer. Transportation Industry Theme.

Nasi konsultanci wiedzą, jak powinny być transportowane różnorodne produkty i chętnie pomogą Państwu w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Czasami warto połączyć dwa transporty w jeden.

Ściana grodziowa Dzięki możliwości postawienia pomiędzy ładunkami ściany grodziowej, można stworzyć dwie przestrzenie, w których będą różne temperatury.

Istnieją również inne rodzaje przewożenia produktów wymagających odpowiedniej temperatury.

Chłodnia doppelstock – jest to stworzenie dwóch poziomów ładunków, dzięki temu zyskujemy o dwa razy tyle miejsca.

Chłodnia hakowa –  na których zawiesza się tusze zwierząt, dzięki temu mięso dłużej pozostaje świeże.

W doborze najodpowiedniejszego rodzaju transportu z pewnością pomogą Państwu nasi pracownicy, którzy są profesjonalistami w swoim fachu. Dobierają rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Dlatego warto skorzystać z naszej pomocy w sprawie organizacji międzynarodowego transportu chłodniczego.

Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne do zrealizowania. Obsługujemy wiele firm, które eksportują oraz importują różnorodne produkty w całej Europie. Wiemy jak powinniśmy obchodzić się z produktami, które wymagają kontrolowania temperatury. Dlatego warto nam zaufać.

Sprawdź również

Nasi eksperci są gotowi do pomocy.
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy
najlepsze rozwiązanie.

Kontakt