O firmie

V4L – współpracuj z najlepszymi!

Witamy

Firma V4L to Twój doświadczony partner logistyczny, świadczący pełen zakres usług w branży TSL.

Planowaniem i kontrolą realizacji zleceń transportowych zajmuje się wykwalifikowany zespół, stanowiący grupę doświadczonych spedytorów i logistyków, dla których transport to nie tylko praca, ale i pasja. Inwestujemy w naszą wiedzę oraz umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach. Rozwijamy się, aby nadążać za szybko zmieniającymi się trendami rynkowymi oraz oferować naszym kontrahentom najbardziej optymalne rozwiązania.

10 lat aktywnych działań w zakresie spedycji i logistyki ugruntowało naszą pozycję na rynku regionalnym oraz ogólnopolskim. V4L to przede wszystkim gwarancja jakości oraz niezawodności realizacji powierzonych nam zadań. Otwartość na nowe wyzwania to jeden z elementów, który wyróżnia nas na tle pozostałych firm branży TSL.

Jeżeli poszukujecie Państwo sprawdzonej firmy logistycznej o elastycznych metodach działania, dla której w branży transportowej nie ma rzeczy niemożliwych, V4L to właściwy adres! Nasze działania cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia, co pozwala nam tworzyć oferty “szyte na miarę”. W celu nawiązania współpracy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Transport

Zapewniamy optymalny dobór środków transportu, dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Usługi transportowe realizujemy wykorzystując własną bazę przewoźników, dysponując nowoczesnym taborem spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa.

Spedycja

Chciałbyś zlecić profesjonalną obsługę? Masz towar do przewiezienia? Nasz doświadczony zespół zorganizuje przewóz towaru dopasowany do Państwa wymagań i potrzeb.

Logistyka

Zapewniamy nadzór nad logistyką zaopatrzenia i dystrybucji, magazynowaniem, wewnętrzną dystrybucją towarem i całym łańcuchem dostaw do Państwa przedsiębiorstwa. Gwarancją naszej skuteczności jest wieloletnie doświadczenie.

Poznaj nasze wartości

Zadowolenie Klienta to
nasza satysfakcja

Wszystkie nasze działania nastawione są na zadowolenie naszych Klientów: innowacyjne myślenie, szybka reakcja oraz gotowość do podejmowania nawet najtrudniejszych zadań służą do zaspokojenia wymagań naszych Klientów.

Pracujemy nad długofalowym sukcesem naszych Klientów oraz Przewoźników. Nasze działania nastawione są na jak najlepszą obsługę każdego z uczestników procesu transportowego. Zostań naszym partnerem na lata.

Kontakt

Etyka współpracy

Poprzez wymóg „Joining Together!” szczególny nacisk kładziemy na ludzi, którzy wpływają na nasz obecny i przyszły sukces. Jesteśmy firmą patrzącą w przyszłość, myślimy o długookresowym zysku dla Klientów, współpracowników oraz spółki. Realizując cele biznesowe kierujemy się etyką współpracy oraz dbamy o obopólną korzyść stron w myśl zasady “win-win”. Profesjonalizm z jakim podchodzimy do naszych Klientów oraz firm partnerskich, jak i wysoka kultura osobista pozwalają nam cieszyć się nienaganną opinią w branży TSL. Powyższe cechy wpisane są także w filozofię działania naszej firmy, co pomaga w budowie trwałych i długofalowych relacji z podmiotami współpracującymi.

 

Przewodnictwo na rynku

Stawiamy sobie za cel bycie jednym z liderów na rynku logistycznym. Nasza pozycja na rynku rośnie poprzez innowacyjne produkty i konkurencyjne rozwiązania umożliwiające optymalizowanie kosztów, które stanowią podstawę długotrwałej zyskowności.

Rozwój

Aby zajmować w przyszłości pozycję konkurencyjną na globalnym rynku, rozwój jest koniecznością. Rozwijamy się zarówno poprzez wprowadzenie do naszej oferty innowacyjnych usług, jak również przez oferowanie ich na międzynarodową skalę.

Stałe ulepszenia

Świadczymy pełen zakres usług w branży TSL. Planowaniem i kontrolą realizacji zleceń transportowych zajmuje się wykwalifikowany zespół, stanowiący grupę doświadczonych spedytorów i logistyków, dla których transport to nie tylko praca, ale i pasja.

Inwestujemy w naszą wiedzę oraz umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach. Rozwijamy się, aby nadążać za szybko zmieniającymi się trendami rynkowymi oraz oferować naszym kontrahentom najbardziej optymalne rozwiązania.

Dlaczego warto nas wybrać?

3703
Przewoźników z całej Europy
951
Obsłużonych Klientów
29131
Zrealizowanych zleceń
10
Lat doświadczenia
10
Doświadczonych spedytorów
100%
Zadowolenia Klientów

Masz pytania?

Nasi eksperci są gotowi do pomocy.
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy
najlepsze rozwiązanie.

Kontakt

Jak działamy?

Dokumenty firmowe

REGON
NIP
KRS
Licencja V4L