Firma spedycyjna Koszalin

V4L to zaufana firma spedycyjna. Dzięki elastycznemu podejściu współpracujemy przy jednostkowych wysyłkach jak i długoterminowych planów wysyłek.

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Profesjonalne usługi spedycyjne i doradztwo w Koszalinie

Zarządzanie procesem spedycyjnym od przygotowania do przewozu poprzez przewóz po wyładunek. Organizujemy przewóz towarów do Skandynawii: Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia oraz w kierunku wszystkich państw europejskich.

Spedycja Koszalin
Logistyka Koszalin
Spedycja Międzynarodowa Koszalin

V4L to Twój partner w Międzynarodowej Spedycji.

Oferujemy kompleksowe usługi spedycyjne dla towarów z każdej branży. Współpracujemy przy pojedynczych frachtach jak i długoterminowych kontraktach. Zespół doświadczonych spedytorów służy wsparciem merytorycznym na każdym etapie organizowania procesu transportowego. Współpracujemy z setkami przewoźników, posiadamy również własny tabor. Mając na uwadze dynamikę branży transportowej, potrafimy przygotować ofertę oraz zorganizować przewóz w możliwie najkrótszym terminie, przy zachowaniu najwyższych zasad bezpieczeństwa.

Zajmujemy się każdym etapem organizacji przewozu:

Stosujemy elastyczne umowy:

Dotyczy przewiezienia konkretnej partii towaru tyko raz.

Dotyczy przewozu partii towaru w określonym czasie, np. w ciągu 60 dni

Przewóz dane towaru, przez okres określony w umowie w sposób regularny.

 

Koszalin to dynamicznie rozwijający się ośrodek produkcyjny oraz handlowy.Wiele firm działających na terenie miasta, nadaje oraz odbiera tysiące przesyłek spedycyjnych z obszaru całej Unii Europejskiej. Współpracujemy z czołowymi firmami produkcyjnymi oraz handlowymi w regionie. Warto nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również

V4L – Transport Koszalin

Profesjonalne rozwiązania w branży TSL.
Fachowa i szybka obsługa spedycyjna.
Szybka wycena!

Kontakt