Firma spedycyjna Kraków

Zespół doświadczonych spedytorów V4L to ludzie, którzy precyzyjnie podchodzą do powierzonych im zadań.

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Profesjonalne usługi spedycyjne i doradztwo

Usługi spedycyjne, jakie oferujemy są jak najbardziej dopasowane i zoptymalizowane pod kątem działalności naszych Klientów.

Spedycja Kraków
Logistyka Kraków
Transport międzynarodowy

V4L to firma spedycyjna z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku oraz kilkoma tysiącami zadowolonych Klientów. Oferujemy kompleksowe usługi dla każdego rodzaju ładunku. Przewozy stałe oraz jednostkowe.

Wykonujemy wszelkie konieczne czynności spedycyjne, tak aby dostarczyć kompleksową usługę:

Spedycja Kraków

Transport ładunków drobnicowych i ponadgabarytowych Kraków

Oferujemy Państwu organizację transportu ładunków drobnicowych, standardowych oraz ponadgabarytowych z Krakowa i okolic. Firma spedycyjna V4L oferuje również dobór odpowiednich środków transportu, które są dopasowywane do specyfikacji przewożonych towarów. Busy, chłodnie, naczepy standardowe, naczepy mega, nisko podwoziowe, kontenery, cysterny.

Firma spedycyjna V4L świadczy swoje usługi na podstawie jasnej i przejrzystej umowy, która jest zawierana na początku współpracy.Wszelkie formalności ograniczają się do podpisania umowy, w której za porozumieniem są dobierane najkorzystniejsze i indywidualnie dopasowane warunki. Umowa daje stuprocentową gwarancję na efektywną realizację zlecenia. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę i pomoc w rozwoju Państwa przedsiębiorstwa pod kątem transportu towarów.

Optymalne rozwiązania w atrakcyjnej cenie

Tysiące współpracujących z nami przewoźników oraz doświadczenie naszych spedytorów umożliwiają na optymalizację naszych usług i dostosowanie ich pod indywidualne potrzeby przedsiębiorstw ze wszystkich branż. Kraków to miasto, w którym realizujemy zlecenia na transport ładunków na całą Europę. Jeśli prowadzą Państwo działalność w Krakowie lub w województwie małopolskim, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy przedstawią Państwu naszą ofertę i indywidualnie ją dopasują do Państwa oczekiwań.

Sprawdź również

V4L – Transport Szczecin

Profesjonalne rozwiązania w branży TSL.
Fachowa i szybka obsługa.
Szybka wycena!

Kontakt