Firma Spedycyjna Wrocław

Usługi spedycyjne, logistyczne i transportowe w jednym? V4L to doświadczony i zaufany partner w transporcie

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Poznaj naszą ofertę

V4L to Twój profesjonalny i niezawodny Spedytor. Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na terminowości dostaw, bezpieczeństwie oraz optymalnej cenie. Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz pewność realizacji każdego zadania, pozwoli Państwu w spokojny sposób zarządzać przesyłkami oraz towarami.

Spedycja Wrocław
Logistyka Wrocław
Transport Międzynarodowy

Począwszy od dopasowania najbardziej korzystnych rozwiązań, poprzez organizację przewoźnika, skończywszy na sprawnej i efektywnej realizacji zlecenia usługi spedycyjnej. Działamy zawsze w Interesie naszego Klienta. Wrocław jest jednym z miast, w którym współpracujemy z wieloma przewoźnikami, którzy przyjmują zlecenia z całego województwa dolnośląskiego w kierunku każdego Europejskiego miasta. Respektujemy wszelkie przepisy prawa oraz regulacje znajdujące się w dokumencie Ogólne Polskie Warunki Spedycji (OPWS).

Transport ładunków drobnicowych i ponadgabarytowych Wrocław

Ładunki drobnicowe jak produkty spożywcze, owoce, warzywa podczas transportu potrzebują odpowiedniej temperatury, aby mogły jak najdłużej zachować swoją świeżość. Relokacja dokumentów, które zawierają dane osobowe muszą odbywać się z zachowaniem obowiązujących przepisów. Natomiast ładunki ponadgabarytowe jak duże części samochodowe, maszynowe czy niebezpieczne substancje chemiczne. Wszystkie wymagają odpowiednich środków transportu oraz przewoźników. Dlatego w V4L współpracujemy z tysiącami przewoźników, którzy dysponują nowoczesną i sprawną flotą. Samochody dostawcze, tiry, firanki, cysterny czy chłodnie wszystkie są sprawdzane technicznie i posiadają aktualne badania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawnie i odpowiednio dopasować ofertę oraz zorganizować transport ładunków drobnicowych oraz ponadgabarytowych z Wrocławia i całego województwa śląskiego. Przede wszystkim miast należących do aglomeracji wrocławskiej.

V4L – przejrzyste warunki współpracy

Zapewniamy Państwu indywidualne podejście do klienta oraz zaproponowanie przejrzystej i jasnej umowy współpracy. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia oferujemy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania, dobieramy odpowiednie środki transportu i według Państwa wytycznych tworzymy umowę. Umowa jest jasna i przejrzysta oraz daje Państwu gwarancję satysfakcjonującej współpracy. Łańcuch dostaw jest istotnym filarem w każdym przedsiębiorstwie. Dlatego kompleksowo zajmujemy się organizacją transportu i dzięki wieloletniej współpracy z naszymi zaufanymi przewoźnikami jesteśmy w stanie poprawić rentowność i wydajność Państwa firmy.

Optymalne rozwiązania w atrakcyjnej cenie

Zawsze optymalizujemy rozwiązania, jakie są istotne podczas organizacji łańcucha dostaw. Dlatego nasze kompleksowe usługi możemy zaoferować Państwu w atrakcyjnej cenie. Wrocław to miasto, które jest zlokalizowane w środku Europy, jest jednym z najbardziej strategicznych punktów lokalizacyjnych na tym kontynencie. Oferujemy Państwu nasze profesjonalne usługi spedycyjne na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta? Będziemy wdzięczni za możliwość przedstawienia zindywidualizowanej oferty na organizację całego łańcucha dostaw jak i transportu ładunków drobnicowych, ponadgabarytowych, a także ładunków specjalistycznych.

Wrocław to miasto, które łączy ze sobą aglomerację wrocławską, na którą składają się pobliskie miejscowości wpływające na rozwój gospodarczy Wrocławia. Dlatego to doskonały punkt strategiczny na lokalizację magazynu lub hali produkcyjnej i transport towarów do miast całej Europy.

Sprawdź również

Venture for Logistics

Profesjonalne rozwiązania w branży TSL.
Fachowa i szybka obsługa.
Szybka wycena!

Kontakt