Transport odpadów

Specjalizujemy się w organizacji transportu odpadów kat. 3, odpadów niebezpiecznych oraz innych półproduktów związanych z procesem produkcyjnym.

Zapytaj o wycenę

Wyceń transport

Organizujemy proces logistyczny transportu odpadów

Przygotujemy kompleksowy proces logistyczny dla gospodarki magazynowej odpadów, ich transportu oraz utylizacji.

Certyfikowane naczepy
Transport transgraniczny
Każdy rodzaj ładunku niebezpiecznego

Transport odpadów

Efektywna gospodarka odpadami to niezwykle ważny aspekt działalności przedsiębiorstw produkcyjnych. Prawnie uregulowany transport odpadów polega na ich przemieszczaniu z miejsca gromadzenia do miejsc w których mogą być utylizowane, składowane i poddawane recyklingowi. Dzięki sprawnym rozwiązaniom transportowym, odpady nie zalegają w miejscu pracy, co znajduje przełożenie również w korzystnym wpływie na otaczające nas środowisko.

Z gospodarką odpadów niewątpliwe wiążą się też kwestie finansowe. Dzięki naszemu piętnastoletniemu doświadczenia na rynku regionalnym i ogólnopolskim, wiemy jak sprawić, aby transport odpadów był skuteczny, a przy tym optymalizował koszty. Nasze działania, zgodne z ustawą o odpadach z 14 grudnia 2012 roku i rozporządzeniem Ministerstwa Środowiska z 24 stycznia 2018 roku, spełniają wymogi bezpieczeństwa, nie stanowią zagrożenia dla zdrowia ludzi.

Transport Odpadów

Szczególną gwarancję optymalnego transportu zapewniamy także przy przewozie odpadów niebezpiecznych, takich które charakteryzują się m.in. łatwopalnością, toksycznością czy zakaźnym charakterem. Dbamy również o to, aby odpady poszczególnych rodzajów nie mieszały się i nie rozprzestrzeniały poza środki transportu. Dodatkowo ograniczamy wpływ czynników atmosferycznych, które mogłyby nieść negatywne skutki. Nasi doświadczeni pracownicy pilnują praktycznego ułożenia i umocowania odpadów, dzięki nim mogą Państwo liczyć na bezproblemowy transport.

Realizując usługi na terenie całego kraju, gwarantujemy ich wysoką jakość, satysfakcja klienta to dla nas podstawowy wymóg.

Niezawodność odbioru, przestrzeganie terminów oraz zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa przyświecają naszej pracy! Naszą ofertę poświadczamy siecią sprawdzonych przewoźników, nowoczesną flotą pojazdów i starannym doborem partnerów w każdym województwie.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która cieszy się opinią niezawodnej, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu! Oferujemy indywidualne podejście, odpowiedzialnie realizujemy każde przedsięwzięcie. Mogą Państwo do nas napisać, zadzwonić, wypełnić formularz kontaktowy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podejmiemy współpracę.

Zobacz również: Transport Ładunków ADR

Sprawdź również

Venture for Logistics Szczecin

Profesjonalne rozwiązania w branży Transportowej.
Fachowa i szybka obsługa.
Szybka wycena.

Kontakt